hry-obchod.cz

Didakticka hra Česko hrou

Tento vynikající kus Didakticka hra Česko hrou od top značky Didakticka hra jde získat momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 899 Kč.
Didakticka hra Česko

Propojte si mapu Česka s něčím, co je pro danou oblast typické! Navštivte hrad Špilberk, brněnskou dominantu. Vylezte na Praděd, nejvyšší horu Hrubého Jeseníku. Zjistěte, proč jsou Klatovy městem karafiátů nebo se inspirujte k dalšímu výletu po České republice. Společenská, didaktická, zábavná, moderní hra, při které hrajete přímo na mapě České republiky!

Procestujte 108 českých měst, všechny kraje, celou ČESKOU REPUBLIKU! Zahrajte si zábavnou společenskou hru ČESKO HROU.

Hra, při které cestujte prstem po mapě.

ČESKO HROU je didaktická hra, při které si hráči propojí mapu ČR a česká města s něčím, co je pro tato města typické. Ve hře „jezdíte“ vlakem či autobusem a při návštěvě města vyznačeného na hrací desce dostanete otázku, která se VŽDY týká daného města, jeho okolí či kraje, ve kterém se město nachází. Ve Zlíně se např. dozvíte něco ze života Tomáše Bati, v Přerově se na chvíli ocitnete v pravěku Eduarda Štorcha, v Mariánských lázních si na kolonádě poslechnete Zpívající fontánu, v Žatci navštívíte Chmelařské muzeum… 

ČESKO HROU je zábavná vědomostní hra, která učí hráče bez rozdílu věku. ČESKO HROU tak mohou hrát rodiče s dětmi, nebo parta kamarádů a každého bude hra bavit. Tato moderní hra může přerůst v taktický souboj motivující hráče k pátrání a nacházení správné odpovědi na položenou otázku.

ČESKO HROU je hra, při které si každý hráč skutečně procestuje Českou republiku – alespoň prstem po mapě. 

Ve hře ČESKO HROU jsou otázky často doplněny vizuálními podněty – ilustrovanými obrázky a fotografiemi. Byl vymyšlen unikátní systém otázek, díky kterému může stačit „jen“ dávat při hře pozor! Přečtěte si o tomto systému otázek v následujícím obrázku!

Na druhé straně hrací se nachází slepá mapa České republiky s vyznačenými památkami, zvyky, či osobnostmi jednotlivých českých měst. Na tuto mapu je možné přiřazovat losovací lístky s názvy měst. Jednotlivé varianty jsou detailně popsány v pravidlech hry. 

V BALENÍ ČESKO HROU NAJDETE: 

Oboustranná herní deska

Karty měst (111 ks)

Oboustranné losovací lístky (107 ks)

Taxi karty (5 ks)

Figurky (5 ks)

Pravidla

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 25-50 minut. Autor Bubáková, Loukotová. EAN 8594172200068. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. Autor Bubáková. Autor Loukotová. .