hry-obchod.cz

Cool Mini Or Not Zombicide: Invader – Dark Side

Tento exkluzivní produkt Cool Mini Or Not Zombicide: originál od značky Cool Mini Or Not snadno najdete aktuálně v akci. Akční cena 2 699 Kč.
Cool Mini Or Not Zombicide: Invader
Popis produktu

Jedná se o plně samostatně hratelnou hru, která je ale zcela kompatibilní se Zombicide: Invader a dá se různě kombinovat. Jde o nejnovější hru ze série Zombicide, která se odehrává ve sci-fi prostředí a přináší inovativní mechaniky do této úspěšné herní série. Obsahuje zajímavé mechanismy hry ve tmě a tedy i různých typů útoků. Figurky nepřátel jsou tématicky červené, což obohacuje herní stůl a přidává na atmosféře. Navíc má tato sada další barvy pro hráče a tím rozšiřuje maximální počet hráčů.

Unboxing anglicky:

 

 

 

 

Další parametry: Typ hry Tématická. Herní doba 60 minut. Autor Raphaël Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Raoult. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Raphaël Guiton. Autor Jean-Baptiste Lullien. Autor Nicolas Raoult