hry-obchod.cz

CGE Tzolk’in: The Mayan Calendar – Tribes & Prophecies

Hodně prodávaný kousek CGE Tzolk'in: The Mayan Calendar od dodavatele zboží CGE pohodlně seženete teď v akci! Výhodně za 649 Kč.
EAN: 8594156310264
CGE Tzolk'in: The Mayan Calendar –
Zjistit dostupnost »
Značka: CGE
649

S rozšířením pro hru Kmeny a proroctví pro hru Tzolk’in se stanete mocným vůdcem vašeho vlastního kmene. Vaším hlavním cílem bude prospěch vašeho lidu. Každý kmen však své jedinečné schopnosti, které ho odlišují od kmenů jiných a pouze hráč je vlastnící je může využívat. Budete moci vést kmen bohatých Ixtabů, kmen početných Yaluků, průmyslově založený kmen Ah Chuy Kak či jakýkoli jiný z 10 dalších. Dohromady vás tedy čeká děsivých 13 kmenů na výběr. Celá hra bude nyní ve stínu třech proroctví, která se zezačátku předpoví a ve správný čas provedou. Tato proroctví dávají hráčům další možnost, jak nasbírat vítězné body, nicméně pokud se na ně dostatečně nepřipraví, může body i ztratit. Proroctví je ve hře opět celkem 13. Hra mimo jiné obsahuje i materiál pro 5. hráče, který se nyní může přidat do hry a několikero nových budov. Anglická verze hry s kompletními českými pravidly uvnitř.

Herní komponenty jsou v angličtině.

Česká pravidla ke stažení zde.

 

Video o hře:

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Autor Simone Luciani, Daniele Tascini. EAN 8594156310264. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.1. 9. Náročnost (1-5) 3.6. Autor Simone Luciani. Autor Daniele Tascini