hry-obchod.cz

CGE Dungeon Lords: Happy Anniversary Edition

Tento kvalitní a levný výrobek CGE Dungeon Lords: Happy Anniversary od společnosti s výborným jménem CGE pohodlně získáte právě teď v nabídce téměř zdarma! Výhodně teď u nás za 1 999 Kč.
EAN: 8594156310295
CGE Dungeon Lords: Happy
Zjistit dostupnost »
Značka: CGE
1 999

Dungeon Lord: Happy Anniversary Edition je speciální jubilejní vydání oblíbené hry Vládci podzemí, které obsahuje nejen základní hru, ale také rozšíření Festival a několik dalších bonusů. Krabice obsahuje také plastovou vložku, do které všechny herní komponenty přehledně uložíte. Toto vydání je k dispozici pouze v angličtině.

Vydali jste se někdy s družinou dobrodruhů do podzemních chodeb dobývat slávu, zkušenosti a získat nějaký ten poklad? A zamysleli jste se někdy nad tím, jak složité je takové podzemí plné chodeb a nestvůr vybudovat a provozovat? Ne? Tak nyní si to budete moci zkusit.

Vžijte se do role vládce podzemí, svolejte své služebníčky, vybudujte síť chodeb a místností, nastražte v nich pasti, najměte nestvůry, a zkuste zabránit hrdinům, aby vám vaše dílo dobyli a vyrabovali. Uvidíte, že se od nynějška budete na temná zákoutí různých doupat a jejich obyvatele dívat úplně jiným pohledem! Každý kdo někdy hrál klasické RPG to zná.

 

Představení hry v češtině:

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Počet hráčů 2-4. Autor Vlaada Chvátil. EAN 8594156310295. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.2. 9. Náročnost (1-5) 3.9. Autor Vlaada Chvátil