hry-obchod.cz

Blackfire CZ Shadows Amsterdam

Žádaný produkt Blackfire CZ Shadows Amsterdam od společnosti se zárukou kvality Blackfire CZ dostanete tady teď právě napořád výhodně. Právě lze objednat jen za 559 Kč.
EAN: 3558380057178
Blackfire CZ Shadows
Popis produktu

Amsterdam, současnost…

Stal se zločin, ale nevypadá to, že by policie s případem nějak pokročila. Anonymní klient pověřil vaši detektivní kancelář vyšetřováním. Není času nazbyt, protože vaši konkurenti na případu taky dělají! Váš velící důstojník naviguje váš tým detektivů městem. Posílá vám obrázky, které obsahují informace pro ty, kteří je umí rozluštit – tedy ne policie, a ne vaši konkurenti. Prozkoumejte město, najděte 3 důkazy a odneste je klientovi dříve, než konkurenční tým detektivů, ať si zasloužíte svou odměnu. Vyhněte se policii, která nechce, abyste do případu strkali nos. Když vás chytí, zavřou vás a přihrají vaší konkurenci snadné vítězství.

Ve hře Shadows – Amsterdam soupeříte v reálném čase proti druhému týmu a ke komunikaci se spoluhráči používáte obrázky. Role hráčů jsou rozdílné. Můžete být velící důstojník, který naviguje svůj tým po hracím plánu, nebo součást týmu detektivů, kteří se snaží porozumět nápovědám svého velitele a zvítězit.

Hra je určena pro 2-8 hráčů od 10 let.

 

Představení hry:


 
Recenze hry:

Další parametry: Typ hry Párty. Herní doba 20 minut. Autor Mathieu Aubert. EAN 3558380057178. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.6. 9. Náročnost (1-5) 1.2. Autor Mathieu Aubert. Herní kategorie Deduktivní