hry-obchod.cz

Blackfire CZ Hra o trůny LGC – Strážci na zdi

Tento akční a ve slevě produkt Blackfire CZ Hra o trůny LGC od odblíbeného výrobce Blackfire CZ je k dostání teď za super cenu! V akci od 49 Kč.
EAN: 8594054916278
Blackfire CZ Hra o trůny LGC

„Svěřuji svůj život a čest Noční hlídce, pro tuto noc a pro všechny noci, které přijdou.“ – Přísaha Noční hlídkyZatímco mocné rody Západozemí zápasí o moc, muži Noční hlídky drží bdělou stráž na Zdi a tak chrání Sedm království před nebezpečím, které se skrývá za ní. Po staletí se ti, kteří přísahali Noční hlídce, vzdali lén a titulů, obětujíc své životy ve službě říši. V současnosti, kdy se na severu objevila nová hrozba, říše potřebuje Hlídku více než kdy jindy. Připoj se k silám Noční hlídky při jejich snaze ubránit Západozemí! Hra o trůny: karetní hra je hrou intrik, politiky, zrady a válek pro dva až čtyři hráče na motivy světoznámé ságy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Rozšíření Strážci na Zdi se zaměřuje na Noční hlídku a přináší nové silné postavy, události, lokace, doplňky a plány k vylepšení balíčků Noční hlídky. Rozšíření také obsahuje nové karty pro každou z herních frakcí, stejně jako rozmanité neutrální karty, které mohou být použity k rozšíření jakéhokoliv balíčku.

Hra je určena pro 2-4 hráčů od 14 let.

Pro hru je vyžadována základní krabice

Další parametry: Typ hry Karetní. Herní doba 60-120 minut. Autor Nate French, Eric M. Lang. EAN 8594054916278. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.2. Autor Nate French. Autor Eric M. Lang. Herní kategorie Bojové