hry-obchod.cz

Blackfire CZ Fast Flip

Tento vynikající produkt Blackfire CZ Fast Flip od značky se zárukou kvality Blackfire CZ je dostupný zde teď za akční cenu. Výhodně za cenu 149 Kč.
EAN: 8594054913789
Blackfire CZ Fast
Popis produktu

Fast Flip je velmi rychlá hra zaměřená na reakce a rozpoznávání.Úkol hráčů je jednoduchý. Musí najít co nejrychleji shodu mezi dvěma kartami podle zadání.

Na jedné straně karet jsou různé druhy ovoce a na druhé straně je číslo nebo symbol ovoce.

Vrchní karta z balíčku se otočí na stůl a postupuje se podle jednoduchých pravidel:

  • jestliže je na kartě číslo, hráči musí co nejrychleji zahlásit druh ovoce z vrchní karty balíčku, který odpovídá číslu na otočené kartě. 
  • jestliže je na kartě symbol jednoho z druhů ovoce, hráči musí zahlásit číslo odpovídající danému druhu ovoce na vrchní kartě balíčku.

Díky žetonům, které jsou součástí balení, vzniká více variant hry a hráči si mohou měnit obtížnost nebo vybrat hru, která je bude bavit nejvíce!

Hra procvičuje základy matematiky, znalost ovoce a postřeh.

 

Let’s Play hry v češtině:

Další parametry: Typ hry Rodinná, Postřehová, Karetní. Herní doba 15 minut. Počet hráčů 2-8. Autor Ken Gruhl, Quentin Weir. EAN 8594054913789. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) do 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 5.8. 9. Náročnost (1-5) 1. Autor Ken Gruhl