hry-obchod.cz

Ares Games Black Rose Wars – Summonings: Undead

Levný kousek Ares Games Black Rose Wars - od top výrobce Ares Games seženete v naší internetové nabídce za extra cenu. Ceny od 599 Kč.
EAN: 8054181514582
Ares Games Black Rose Wars

Summonings: Demons je sada miniatur dříve dostupná pouze v Kickstarterové verzi version hry, ale nyní si s nimi můžete zkrášlit zážitek z Black Rose Wars nebo je použít v jakékoli jiné fantasy hře

Demons obsahuje 6 velkých modelů Cerbero (x 3, 60mm) a Malacoda (x 3, 70mm).

 

Black Rose Wars je fantasy desková hra, ve které se každý z hráčů stává arcimágem a pánem jedné z kouzelnické školy mocného Řádu černé růže. Hráči si vytvářejí vlastní grimoáry z obrovského výběru kouzel, plní různé mise a snaží se přežít a zvítězit na proměnlivé hrací ploše.

Okamžité znovuzrození, pokud arcimágové zahynou, umožňuje opět zasáhnout do boje. Mág, který získá na konci hry nejvyšší moc, se stává nejvyšším magistrem Řádu černé růže.

Hra je v angličtině.

Představení hry v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická. Autor Marco Montanaro. EAN 8054181514582. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 9. Náročnost (1-5) 3,5. Autor Marco Montanaro. . . .