hry-obchod.cz

alea The Castles of Burgundy: Special Edition

Povedený kus alea The Castles of od dodavatele se skvělou pověstí alea jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Nyní pořídíte od 3 799 Kč.
EAN: 4005556275649
alea The Castles of Burgundy:
Zjistit dostupnost »
Značka: alea
3 799

Hra Castles of Burgundy je legendární desková hra, kterou vytvořil Stefan Feld. V této stolní hře pro 1-4 hráče se ujmete role šlechtice ovládajícího malé knížectví. Snažíte se vybudovat osadu s mocnými hrady, provozovat obchody, využívat stříbrné doly a využívat znalosti cestovatelů.
Nyní se tato nadčasová hra vrací v mimořádně vybroušené, špičkové speciální edici, která je výsledkem spolupráce společností Ravensburger a Awaken Realms.

V této speciální edici se můžete těšit na kompletní přepracování grafiky a rozvržení, které zajistí, že každý díl bude mít skvělou grafiku a zvýší použitelnost ve hře. Budou použity pouze ty nejlepší materiály (karton, kartonový papír, krabice, insert atd.), aby byla zajištěna výdrž a prvotřídní pocit. Mnoho doplňkových komponent přinese herní zážitek na vyšší úroveň, jako jsou dvouvrstvé hráčské desky, speciální sáčky na hexy, o 30 % větší hrací kameny nebo kovové mince.

Hra Castles of Burgundy je zasazena do burgundského regionu vrcholně středověké Francie. Každý hráč se ujme role šlechtice, původně ovládajícího malé knížectví. Při hře se snaží budovat osady a mocné hrady, praktikovat obchod podél řeky, využívat stříbrné doly a využívat znalosti cestovatelů.

Hra spočívá v tom, že hráči berou destičky osad z herní desky a umisťují je do svého knížectví, které je reprezentováno destičkou knížectví, jež je umístěna na desce hráče.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 12 let.

Pravidla jsou v angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý. 

 

Recenze:

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 70-120 minut. Autor Stefan Feld. EAN 4005556275649. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 9. 9. Náročnost (1-5) 2.8. Autor Stefan Feld