hry-obchod.cz

Z-Man Games Pandemic Legacy: Season 0

Žádaný výrobek Z-Man Games Pandemic Legacy: Season od značky s dlouholetou historií Z-Man Games snadno můžete najít v naší nabídce za outletovou cenu. Výhodně za skvělou cenu 2 099 Kč.
EAN: 841333111038
Z-Man Games Pandemic Legacy:

Odhalte tajné spiknutí uprostřed Studené války v poslední kapitole trilogie Pandemic Legacy…

 V NEJTEMNĚŠÍ CHVÍLI…

Píše se rok 1962. Studená válka je v plném proudu a na obzoru je dosud největší hrozba ze všech: tajemná sovětská biologická zbraň. Cosi nazvané projekt MEDUSA. Vy a vaši kolegové jste čerstvě dostudovaní doktoři z nejprestižnějších mediciských škol a nyní jste byli povoláni do služeb vlasti a CIA. Tato mise má nejvyšší prioritu. Za každou cenu je potřeba zjistit, co je projekt MEDUSA a zabránit jeho dalšímu vývoji. S falešným pasem v ruce a celou řaduou skrytých identit budete cestovat napříč zeměkoulí mezi Spojeneckými, Neutrálními a Sovětskými městy. Vaším úkolem je jakkoli neutralizovat sovětské agenty, zajistit kritické cíle a připravit půdu pro nasazení dalších jednotek CIA, které vám pomohou v bezproblémovém provedení operace. Na splnění mise máte 12 měsíců a každý neuspěch i každá zdařilá akce vás  posune blíž k odhalení pravdy…  

ČAS BĚŽÍ…

Zabránit šíření tohoto nebezpečného patogenu je najenvýš zásadní, ovšem nepůjde o jedinou hrozbu, se kterou se v akci setkáte. Buňky sovětské rozvědky  se objevují po celém světě, a pokud má vaše mise uspět, musíte eliminovat jejich příslišníky, jinak hrozí vyostření mezinárodního napětí. Naštěstí nebudete v akci sami. Můžete se spojit s dalšími tajnými agenty CIA. Ti už mají své vlastní a velice efektivní zpsůoby jak sověty…mmm… nehcat potichu zmizet. Strategicky využijte podporu zásahových jednotek CIA po celém světě a vyčistěte herní plán. Ale nikdy nespusťte zrak z hlavního cíle. 

POSLEDNÍ KAPITOLA

Pandemic Legacy: Season 0 funguje jako prolog celé série a k jeho hrení nepotřebujete znát příběhy Pandemic Legacy 1 ani 2. Můžete se rovnout vrhnout do špionážního thrilleru z let Studené války. Stejně jako v prvních dvou titulech Pandemic Legacy, každá další hra přináší nové karty, nová pravidla a nové podmínky, které radikálně mění průběh hry. Každá falešná identita, kterou si ve hře vytvoříte s sebou přínáší nové kontakty a zdroje, které vám pomohou v provedení operace. A CIA samozřejmě sleduje váš výkon a bude hodnotit vaše úspěchy a zklamání. Spolupracujte se svými kolegy a společně zastavte tuto celosvětovou hrozbu – osud lidstva je ve vašich rukou… Dokážete znovu spasit svět? 

Hra je určena pro 2-4 hráčů od 14 let.

Trailer v angličtině:

 

 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Kooperativní. Herní doba 60 minut. Autor Rob Daviau, Matt Leacock. EAN 841333111038. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.5. 9. Náročnost (1-5) 3.1. Autor Rob Daviau. Autor Matt Leacock