hry-obchod.cz

Wizards of the Coast Magic The Gathering: Core Set 2021 Collector Booster

Povedený produkt Wizards of the Coast Magic The Gathering: originál od výrobce Wizards of the Coast můžete dostat zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Právě teď za cenu 519 Kč.
Wizards of the Coast Magic The Gathering:

Speciální sběratelský balíček z edice sběratelské karetní hry Magic: the Gathering – Magic 2021 Core Set. Uvnitř najdete 15 různých vzácností a provedení a oboustranný token, které nenajdete v klasických boosterech. Pro sběratele a Magicové nadšence je tohle parádní produkt do sbírky.

V této edici najdeme nejenom klasické boostery, ale i speciální Collector boostery, které obsahují spoustu vzácných karet a některé z nich i ve speciálním provedení. Wizards Collector Boostery pro tuto edici ještě více vylepšili, takže obsah je opravdu parádní. Díky tomu si můžete rozbalit exkluzivní karty, na které v klasických boosterech nenarazíte.

Vzhledem k ceně a vysoké exkluzivitě tohoto produktu jde o parádní dárek jak pro začínající, tak i pokročilé a zkušené hráče. Protože kdo by si nechtěl rozbalit bezokrajového planeswalkera či nějakou pěknou kartu s rozšířeným obrázkem? Samozřejmě stejně jako u klasických boosterů, tak i zde jsou karty náhodně namíchány z celé edice resp. z těch speciálních provedení jen ty, které takto vyšly. Ale i tak jde o parádní produkt, který určitě udělá radost na narozeniny, Vánoce či jen tak pro radost.

Vhodné pro: začátečníky, pokročilé a zkušené hráče.

Magic 2021 Core Set Collector Booster obsahuje:

  • 4x foilový common nebo common dual land nebo basic land
  • 2x foilový uncommon
  • 1x foilový showcase basic land
  • 1x nefoilové extended art rare nebo mythic rare
  • 2x foilové rare nebo mythic rare, nebo foilové extended art rare nebo mythic rare
  • 2x showcase common nebo uncommon, nebo borderless karta (common či uncommon)
  • 1x showcase nebo borderless rare či mythic rare
  • 1x foilový showcase common nebo uncommon, nebo borderless karta (common či uncommon)
  • 1x foilová showcase nebo borderless karta jakékoliv rarity
  • 1x foilový token

PROMO ODMĚNY: ZDE!

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 20 minut. Autor Richard Garfield. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,5. 9. Náročnost (1-5) 3,2. Autor Richard Garfield. .