hry-obchod.cz

White Wizard Games Sorcerer: Bloodsoaked Fjord Domain Pack

Nový kousek White Wizard Games Sorcerer: od známé kvalitní značky White Wizard Games máte možnost nakoupit u nás nyní až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte jen za 129 Kč.
EAN: 852613005619
White Wizard Games Sorcerer: Bloodsoaked

Přídavek do hry Sorcerer obsahuje balíček deseti karet + jednu skill kartu.

Sorcerer je temná fantasy karetní hra pro 2-4 hráče. Hráči v rolích čarodějů bojují pomocí své magie a služebníků a různé části viktoriánského světa. Hra je variabilní, protože svého mága si vytvoříte kombinací tří různých balíčků: balíčku postavy, zaměření a původu. Tím vznikne unikátní kombinace, která dá čaroději i jméno, třeba Ariaspes, the Demonologist of the Outcast Sanctuary. Ve svém tahu hospodaříte s magickou energií, posíláte na jednotlivá bojiště své služebníky i samotného čaroděje. Boj se pak provádí pomocí kostek, ale žetony osudu vám umožní s nimi pracovat a kostky přehazovat. Hra je naprosto dechberoucí a každá karta je úchvatná. 

 

Rozhovor s designérem hry v češtině:

 

Představení hry v češtině:

 

 

Další parametry: Typ hry Rozšíření, Karetní. Herní doba 30-90 minut. Autor Peter Scholtz. EAN 852613005619. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.6. Autor Peter Scholtz. Herní kategorie Bojové. Herní kategorie Fantasy