hry-obchod.cz

Troll Lord Games Players Archive

Tento unikátní produkt Troll Lord Games Players od přední značky Troll Lord Games můžete dostat právě dnes za nejnižší cenu. V akci za 599 Kč.
EAN: 9781952379338
Troll Lord Games Castles & Crusades:

Hra Castles & Crusades je snadno naučitelná RPG hra, ale i ona by potřebovala rychlé referenční příručky! V Archivu hráčů najdete právě takovou příručku, která obsahuje všechny třídy uvedené v Players Handbook C&C, Adventurers Backpack C&C a některé z Amazing Adventures v jedné praktické knize. Záznamy v Třídách postav jsou seřazeny podle abecedy pro rychlou a snadnou orientaci. Obsahuje také řadu možností, jak si postavu zařadit do více tříd! Většina lidí chce mít výhodu, úhel pohledu, který jim umožní udělat krok navíc, dosáhnout dalšího cíle, překvapit nepřítele. Tento úhel může v tvrdých bitvách s jistou prohrou zvrátit a vyrvat vítězství z čelistí katastrofy. Rozšíření tříd je právě takovým úhlem. V něm se ponoříme do 13 standardních tříd C&C a runového znaku a odhalíme sílu multiclassingu, vylepšených tříd a přepínání tříd. Vytvářejte nové postavy, které kombinují schopnosti několika tříd, nebo vdechněte život starým postavám, dlouho zvyklým na stezku kampaně, přepínáním tříd! Rozšiřte svou hru s Rozšiřujícími třídami!

Další parametry: Typ hry Kniha. Herní doba neuvedena. EAN 9781952379338. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 7. Herní doba (minut) neuvedena. . . . . . . .