hry-obchod.cz

TLAMA games Talisman 4. edice komplet – set obalů Diamond pro hru

Unikátní produkt TLAMA games Talisman 4. edice komplet - set obalů od výrobce se zárukou kvality TLAMA games pořídíte aktuálně na webu v bezva akci. Výhodně za 979 Kč.
TLAMA games Talisman 4. edice komplet -

Sada obalů pro hru Talisman 4. edice a úplně všechna rozšíření. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru a všechna rozšíření.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 2000ks Yellow Mini (41×63 mm)

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 41×63 mm. Kusů v balení 2000 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .