hry-obchod.cz

TLAMA games Tainted Grail – set obalů Diamond pro hru

Hodně prodávaný výrobek TLAMA games Tainted Grail - set obalů od společnosti s dlouholetou tradicí TLAMA games snadno najdete u nás nyní za skvělou cenu. Cena od 519 Kč.
TLAMA games Tainted Grail - set

Sada obalů pro hru Tainted Grail. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru. 

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 600ks obalů na karty 63,5×88 mm Standard Green, 200ks Obaly na karty Diamond Azure: European Mini (45×68 mm), 100 ks Diamond Gold: „Dixit“ (80×120 mm). 

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 63,5×88 mm + 45×68 mm + 80×120 mm. Kusů v balení 900 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .