hry-obchod.cz

TLAMA games Settlers Zrod Impéria: Základní hra – set obalů Diamond pro hru

Tento neodolatelný výrobek TLAMA games Settlers Zrod Impéria: Základní hra - set obalů od spolehlivého výrobce TLAMA games jde pořídit v naší internetové nabídce za extra cenu! Akční cena od 169 Kč.
TLAMA games Settlers Zrod Impéria: Základní hra -

Sada obalů pro základní krabici hry Settlers Zrod Impéria Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 300ks Standard Green (63,5×88 mm)

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 63,5×88 mm. Kusů v balení 300 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .