hry-obchod.cz

TLAMA games Plyšová hlídka – set obalů Diamond pro hru

Ve slevě tento produkt TLAMA games Plyšová hlídka - set obalů Diamond od spolehlivého výrobce TLAMA games lze pořídit zde trvale výhodně! Zrovna nyní za cenu 165 Kč.
TLAMA games Plyšová hlídka - set

Sada obalů pro hru Plyšová hlídka. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru.hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 200ks Standard Green (63,5×88 mm), 100 ks Yellow American mini (41x63mm)

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 63,5×88 mm + 45x68mm. Kusů v balení 300 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .