hry-obchod.cz

TLAMA games Paladinové Západního království – set obalů Diamond pro hru

Tento kvalitní a levný produkt TLAMA games Paladinové Západního království - set od známé kvalitní značky TLAMA games můžete sehnat online v bezva akci. Levně za 209 Kč.
TLAMA games Paladinové Západního království - set

Sada obalů pro hru Paladinové Západního království. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 200ks 56×87 Standard American a 200ks 45×68 European Mini.

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 56×87 mm + 45×68 mm. Kusů v balení 400 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .