hry-obchod.cz

TLAMA games Munchkin + všechna rozšíření – set obalů Diamond pro hru

Akční produkt TLAMA games Munchkin + všechna rozšíření - set obalů Diamond od top výrobce TLAMA games máte možnost získat právě teď v bezva akci! Nyní můžete mít za 579 Kč.
TLAMA games Munchkin + všechna rozšíření -

Sada obalů pro hru Munchkin a všechna její rozšíření. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíe s nimi celou základní hru, a pokud je máte, pak i karty z promo balíčku a rozšíření Rozkvět řemesel.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 1000ks 56×87 Standard American

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 56×87 mm. Kusů v balení 1000 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .