hry-obchod.cz

TLAMA games Letopisy Západního království – set obalů Diamond pro rozšíření

Tento designový výrobek TLAMA games Letopisy Západního království - set od výrobce s dobrým jménem TLAMA games najdete právě nyní skutečně levně! Právě nyní za skvělou cenu 105 Kč.
TLAMA games Letopisy Západního království - set

Sada obalů pro rozšíření Letopisy Západníh království. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 100ks 56×87 Standard American a 100ks 45×68 European Mini.

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 56×87 mm + 45×68 mm. Kusů v balení 200 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .