hry-obchod.cz

TLAMA games Legendy Západu + rozšíření – set obalů Diamond pro hru

Výjimečný produkt TLAMA games Legendy Západu + od značky s dobrým jménem TLAMA games lze zakoupit aktuálně na webu za nejnižší cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 265 Kč.
TLAMA games Legendy Západu + rozšíření -

Sada obalů pro hru Legendy Západu + její rozšíření. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 200ks Standard Green (63,5×88 mm), 300 ks Azure mini 45x68mm.

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 63,5×88 mm + 45x68mm. Kusů v balení 500 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .