hry-obchod.cz

TLAMA games Eldritch horror + rozšíření – set obalů Diamond pro hru

Ve slevě kus TLAMA games Eldritch horror + rozšíření - od společnosti TLAMA games je k sehnání tady nyní za výhodnou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 329 Kč.
TLAMA games Eldritch horror + rozšíření -

Sada obalů pro hru Eldritch horror a jedno rozšíření. Rozměry a počet jsme předem ověřili za vás a díky našim obalům pohodlně obalíte celou svoji hru kvalitními Diamond sleeves. Obalíte s nimi celou základní hru a jedno libovolné rozšíření kromě Masks of Nyarlathotep a Mountains of Madness, které obsahují o něco více karet.

Vysoce kvalitní obaly Diamond přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň poskytují i bezkonkurenční čirost obalů.

Obsahuje 400ks obalů na karty Purple American Standard (56×87 mm) , 200ks Yellow Mini (41×63 mm). Na větší karty sedí i obaly Diamond Orange: Chimera Standart (57,5x89mm), kde je větší rezerva na horní hraně a bocích a karty jsou v obalech volnější. Pokud preferujete tento rozměr, napište nám to prosím do poznámky. Fialové sedí přesně na horní hranu. 

Další parametry: Materiál polypropylen. Maximální rozměr 56×87 mm + 41×63 mm. Kusů v balení 600 ks. Tloušťka 80 mikronů. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . . .