hry-obchod.cz

TeeTurtle Unstable Unicorns Travel Edition

Tento kvalitní a žádaný výrobek TeeTurtle Unstable Unicorns Travel od oblíbené značky se zárukou kvality TeeTurtle jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu. Levně za 329 Kč.
EAN: 810031362462
TeeTurtle Unstable Unicorns Travel

Cestovní verze hry Unstable Unicorns obsahuje 82 karet a je pro 2 až 4 hráče.

Unstable Unicorns je roztomilá párty hra pro 2 – 8 hráčů, kteří mají rádi souboje a jednorožce. Musíte co nejrychleji postavit vaši armádu jednorožců, jinak zemřete pod kopyty vašich soupeřů. Začínáte s malinkým jednorožcem ve vaši stáji, který je tak roztomilý. Ale moc k němu nepřilněte, protože i miminko jednorožce může být v této hře nebezpečné. Je zde více než 20 kouzelných jednorožců, které můžete posbírat. Každý z nich má speciální schopnosti. Vybudujte si svou armádu jednorožců, jak nejrychleji dovedete nebo budete zničeni jedním z vašich rádoby kamarádů. Vydejte se cestou pomsty nebo ochraňte svoji stáj pomocí kouzel. Zdá se vám to snadné? No, moc nespěchejte. Někdo totiž může mít kartu Řehtání a šílenství je na stole. První hráč, který bude mít kompletní armádu jednorožců, vyhrává a bude znám jako Spravedlivý vládce všeho magična. Teda aspoň do další hry. 

 

Recenze hry v angličtině:

 

Další parametry: Typ hry Párty, Karetní. Herní doba 30-45 minut. Autor Ramy Badie. EAN 810031362462. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.5. Autor Ramy Badie. Herní kategorie Humor. Herní kategorie Karetní