hry-obchod.cz

Stonemaier Games Tapestry: Fantasies & Futures – EN

Výjimečný produkt Stonemaier Games Tapestry: Fantasies & od přední společnosti Stonemaier Games můžete koupit na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně. K sehnání zrovna v akci za 649 Kč.
EAN: 850032180450
Stonemaier Games Tapestry: Fantasies &

Paralelních vesmírů je ve světě Tapestry mnoho. Rozšíření Fantasies & Futures dává hráčům možnost budovat civilizace pomocí fantasy a sci-fi inspirovaných civilizačních celků, technologií, tapiserií a měst.

V tomto třetím a posledním rozšíření hry Tapestry je 10 nových civilizací, 6 podložek pokročilých hlavních měst, 38 nových karet tapiserií a 12 nových karet technologií doplněno obsáhlou knihou pravidel, která na jednom místě organizuje všechna pravidla pro Tapestry a 3 rozšíření (a také několik opravených karet pro předchozí rozšíření: 3 karty pamětihodností, Oil Paint a Migration). Některé z nových karet gobelínů obsahují nový mechanismus „kouzla“, který poskytuje jednorázové bonusy; některé nové karty gobelínů a technologií obsahují zajímavé odměny vyhrazené pro závěrečný tah příjmů.

Fantasies & Futures je plně kompatibilní s jakoukoli kombinací základní hry, ostatních rozšíření Tapestry a hrací podložky z přírodního kaučuku. Je balena v ekologické, recyklovatelné obálce.

Recenze (AJ):

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 90–120 minut. Autor Chris Scaffidi, Mike Young. EAN 850032180450. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.4. 9. Náročnost (1-5) 2.8. Autor Mike Young. Autor Chris Scaffidi. Herní kategorie Civilizační