hry-obchod.cz

Stonemaier Games Between Two Castles of Mad King Ludwig

Tento velmi oblíbený výrobek Stonemaier Games Between Two od kvalitní značky Stonemaier Games můžete najít teď napořád výhodně. Výhodně za cenu 979 Kč.
EAN: 653341028709
Stonemaier Games Between Two Castles of

Králův rozkaz je jasný – postavit nový hrad hodný opravdového panovníka! Projekt takové důležitosti samozřejmě vyžaduje opravdové odborníky, a proto na tom budete dělat hned dva! Dokážete postavit opravdové mistrovské dílo mezi zámky?

Between Two Castles of Mad King Ludwig je kompetetivní hra, kde pokládáním dílků rozhodujete o tom, kde bude jaká místnost. Přitom samozřejmě spolupracujete na stavbě hradu i se dvěma kolegy – s jedním nalevo a s druhým napravo. V každém tahu si z ruky vyberete dvě destičky, odhalíte je a s pomocí partnerů je umístíte. Na konci hry je každý hrad obodován, a z těch, na kterých jste pomáhali, vám náleží to nižší bodové hodnocení. Abyste zvítězili, musíte svoji snahu mezi oba zámky náležitě rozložit.

Video v AJ:

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 45-60 minut. Autor Matthew O’Malley, Ben Rosset. EAN 653341028709. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 7. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3. 9. Náročnost (1-5) 2.2. Autor Matthew O’Malley. Autor Ben Rosset