hry-obchod.cz

Space Cowboys Caylus 1303

Tento oblíbený produkt Space Cowboys Caylus 1303 od dodavatele s dobrým jménem Space Cowboys získáte u nás právě v akci. Akční cena již od 1 249 Kč.
EAN: 3558380058731
Space Cowboys Caylus

Klasická a dnes již legendární hra Caylus je zpět! Původní tým designérů společně s Space Cowboys vytvořili přepracovanou verzi v nové grafice!
Caylus jako jedna z prvních her využívá mechanismus pro umístění pracovníků a je považován za jednu z nejlepších deskovek všech dob a spousta her se s větší či menší mírou originality snaží jeho mechanismy kopírovat. 

Hráči v roli stavebních mistrů jednak staví hrad, jednak rozvíjí město kolem něj. V každém kole postupně umisťují své dělníky do různých budov na cestě z hradu. Každá taková budova hráči vygeneruje nějaký zisk (peníze, suroviny, apod.), který využije v dalším průběhu hry. Hráči mohou i stavět nové budovy, které pak pronajímají za vítězné body ostatním, mohou pomoci při stavbě hradu a získat tak kromě bodů i ocenění krále. Kdo má na konci hry nejvíce bodů prestiže, vítězí. Mechanismy pro Caylus 1303 byly optimalizovány a modernizovány pro intenzivní a kratší hru. Pozor, herní mechanismy sice fungují perfektně, ale hra má dosti složitá pravidla a je vhodná spíše pro zkušenější hráče! Do hry bylo také přidáno mnoho nových funkcí.
Hrací doba je závislá na počtu hráčů (přibližně můžete počítat s půlhodinou na hráče).

Recenze hry v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor William Attia. EAN 3558380058731. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5. 9. Náročnost (1-5) 2.9. Autor William Attia. Herní kategorie Ekonomické