hry-obchod.cz

SMART – Antivirus

Tento žádaný produkt SMART - Antivirus od dodavatele kvalitních produktů Mindok jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách za super cenu. Aktuálně v akci od 559 Kč.
EAN: 8595558300594
SMART - Antivirus
Zjistit dostupnost »
Značka: Mindok
559

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Zapojte své tělo i mysl a zbavte se zákeřného viru! Zákeřný virus napadl buňku lidského těla. Dokážete se ho zbavit dříve, než se rozmnoží a napadne další buňky? Tato hra je ještě větší výzvou, než to na první pohled vypadá. Dokážete si představit, že uvnitř buňky zrovna není mnoho místa. Virus a další molekuly se stále blokují a překážejí si v cestě. Navíc se mohou pohybovat i ve skupinách a hýbou se pouze diagonálně. Nikdo neodolá této nakažlivé zábavě. 60 rébusů vám přinese dlouhé hodiny zábavy. Cestovní váček vám umožní vzít si hru kamkoli s sebou.

Hra je určena pro jednoho hráče od 7 let.

Video ke hře:

 

Další parametry: Typ hry Rodinná, Abstraktní. Herní doba 5 minut. Autor Raf Peeters. EAN 8595558300594. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) do 15. Autor Raf Peeters. . .