hry-obchod.cz

Rock Manor Games Maximum Apocalypse Legendary

Povedený výrobek Rock Manor Games Maximum Apocalypse od společnosti s předním postavením na trhu Rock Manor Games pohodlně získáte v naší online nabídce za skvělou cenu. V akci za cenu 3 249 Kč.
EAN: 644216327690
Rock Manor Games Maximum

Maximum Apocalypse Legendary je komnpletní deluxe edice obsahující všechna dosud vydaná rozšíření a úložný systém od GameTrayz

Maximum Apocalypse je kooperativní dobrodružná hra pro 1-6 hráčů. Je po apokalypse a hráči se snaží přežít v nehostinném světě.

Mapa je náhodně tvořena při každé hře. V každém tahu můžete provést čtyři akce (průzkum, hraní karet, vybavení se zbraní, hledání zdrojů, dobírání karet nebo boj s nepřáteli).

Hráči musí spolupracovat a společně postupovat, aby poráželi nepřátele a dokázali najít dostatek jídla. Například hasič je dobrý v boji se sekyrou a může kosit monstra, lovec je tichý a umí prozkoumávat okolí a vyhýbat se pastem. Času však není nazbyt a nepřátel přibývá. Pokud vás nepřátelé přemohou nebo zemřete hladem, prohrajete hru. Pokud najdete dostatek zásob a podaří se vám uprchnout, přežijete a můžete hrát další scénář.

Představení hry v AJ:

Další parametry: Typ hry Karetní, Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Mike Gnade. EAN 644216327690. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8. 9. Náročnost (1-5) 2.5. Autor Mike Gnade. Herní kategorie Karetní