hry-obchod.cz

Rio Grande Games Blue Skies

Tento kvalitní a žádaný produkt Rio Grande Games Blue od dodavatele zboží Rio Grande Games jde nakoupit tady výhodně! Nyní nakoupíte za 949 Kč.
EAN: 655132005944
Rio Grande Games Blue

Á, 70ky…barevné obleky, zvonáče, Charlieho Andílci, Star Wars (první), Battlestar Galactica (první!). Bylo tolik zapamatováníhodných momentů. Ale o jednom z nich se moc nemluví,, ikdyž by se mělo. Deregulace amerického leteckého průmyslu.

V této hře se stanete ředitelem jedné z 5 nových leteckých společností. Odteď už letecká doprava nebude pouze výsadou bohatých obchodníků, ale vzhledem k velmi nízkým cenám se cesty letadlem otevřou široké veřejnosti.

Každé kolo se zástup letuchtivých cestujících bude zvětšovat a je jen na vás, jak zareagujete. Některé jejich požadavky dokážete předpověděť, ale zvládnete splnit všechny? Dokážete otevírat nové brány na správných letištích? Snažte se být dominantním hráčem v regionu a bojujte o svou pozici na trhu s ostatními hráči ve světě, kde není niž než sluneční svit, zisky a… Modré Nebe (Blue Skies).

 

Další parametry: Typ hry Abstraktní, Karetní, Rodinná. Herní doba 45 minut. Autor Joe Huber (I). EAN 655132005944. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.2. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor Joe Huber (I). Herní kategorie Budování území