hry-obchod.cz

REXhry Talisman: Dobrodružství meče a magie + rozšíření Ledový chlad

Vysoce kvalitní produkt REXhry Talisman: Dobrodružství meče a magie + rozšíření Ledový od známé značky REXhry jde sehnat právě ve slevě! Produkt koupíte teď u nás za 2 039 Kč.
EAN: 8954184129272
REXhry Talisman: Dobrodružství meče a magie
Zjistit dostupnost »
Značka: REXhry
2 039

Talisman: Dobrodružství meče a magie je legendární desková fantasy hra, ve které se hráči v roli hrdinů vydávají na honbu za Korunou moci. Cestou se budou muset vypořádat s různými nástrahami a nepřáteli, budou zlepšovat své schopnosti i díky předmětům a kouzlům a jen s tajemným talismanem se mohou dostat ke svému cíli. Talisman je hra s jednoduchými pravidly, která je již prověřena časem. Současná edice je již čtvrtou edicí této populární hry. 

Talisman: Ledový chlad je v pořadí druhé malé rozšíření pro hru Talisman: Dobrodružství meče a magie, které zároveň dosud česky nevyšlo. Rozšíření obsahuje nové karty setkání, postav a zaklínadel, především však přináší do hry nové prvky. Jednak jsou to úkoly temného mága, které budete moci plnit, abyste získali samotný talisman, jednak jsou to alternativní konce hry, které vám hru jako celek ozvláštní. Celkem v krabičce najdete přes 130 karet a 4 nové figurky postav.

Toto vydání je kompatibilní se všemi, v češtině vydanými, rozšířeními hry.

Jedná se o výhodný set základní hry včetně rozšíření.

Recenze české verze:

 

Další parametry: Typ hry Rodinná, Kooperativní. Herní doba 90 minut. Autor John Goodenough, Robert Harris. EAN 8954184129272. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6,5. 9. Náročnost (1-5) 2,2. Autor John Goodenough