hry-obchod.cz

REXhry Komiks,v němž jsi malým hrdinou: Pan Klapík – Listonoš dobrodruh

Designový kousek REXhry Komiks,v němž jsi malým hrdinou: Pan Klapík - s pečetí kvality od značky REXhry snadno získáte tady a teď až neuvěřitelně levně! Ve skvělé akci za 349 Kč.
EAN: 9788090802537
REXhry Komiks
Zjistit dostupnost »
Značka: REXhry
349

Zažijte se svými dětmi komiksové dobrodružství, kde je čtenář hlavním hrdinou! V příběhu se seznámíte s Panem Klapíkem, který není jen obyčejným listonošem – je to totiž listonoš-dobrodruh. Díky tomu mu přátelé z vesnice zadávají jen ty nejzajímavější zásilky.

Dobrodružný komiks Pan Klapík spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzoru populárních „gamebooků“ se čtenáři rozhodují, kterou cestou se v příběhu dají, řeší rozličné hádanky, hrají hry a sbírají předměty, které jim v jejich snažení pomohou.

Prožijte se svými dětmi dobrodružství, ve kterém se budou moci rozhodovat sami, a kde vy budete pouze jejich průvodcem. Díky rozvětvenému příběhu a různým cestám k dokončení vyprávění můžete stejný komiks projít mnohokrát a pokaždé najdete něco nového!

Pokud vás příběh Pana Klapíka bavil, podívejte se i na další komiksy ze stejné série: Káťa a Poděs – Velký útěk vypráví o princezně ve věži, která nehodlá jen tak čekat na záchranu, zatímco Koťata a draci – Pčíkra vám představí o mladého prince Mourka a strašlivého draka sužujícího království.

Hledáte-li něco pro trochu větší hrdiny, zkuste třeba gamebookový komiks Komiks, v němž jsi hrdinou – Rytíři: První dobrodružství.

Další parametry: Typ hry Gamebook. Herní doba neuvedena. Autor Kali, Gorobei. EAN 9788090802537. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 7. Herní doba (minut) neuvedena. . . . . . .