hry-obchod.cz

REXhry Čtveráček

Nejprodávanější kousek REXhry Čtveráček od této skvělé značky REXhry jednoduše pořídíte právě teď u nás za skvělou cenu! Stojí teď u nás 339 Kč.
EAN: 8594184129012
REXhry Čtveráček
Zjistit dostupnost »
Značka: REXhry
339

Čtveráček je satirická improvizační karetní párty hra, ve které si hráči hrají na prezidenty, tiskové mluvčí a novináře.

Hraje se na jednotlivá kola, tzv. „funkční období“. V každém funkčním období představuje jeden hráč prezidenta, hráč po jeho levici prezidentova mluvčího a všichni ostatní hráči novináře.

Prezident si zvolí téma projevu a poté, co protihráči zahrají karty/výroky, které v projevu musí použít, projev přednese.

Novináři pak pokládají zbytečné a provokativní doplňující otázky, na které musí mluvčí hbitě reagovat, i když toho ani zdaleka nejsou hodni. Pokud jeho odpovědi novináře namíchnou, a oni mu udělí body hanby, tím lépe. Když novinář bučí, spokojen je mluvčí.

Na konci každého funkčního období se role vystřídají. Po uplynutí stanoveného počtu funkčních období hra končí. Hráč s nejvíce body hanby se stává nej(ne)schopnějším prezidentským mluvčím a získá novinářskou anticenu „Hlásný trouba“. A z toho by pak už konečně mohlo kápnout vyznamenání, no ne?

Hra je určena pro 4-99 hráčů od 15 let.

 

Hraní hry:

Další parametry: Typ hry Párty. Herní doba 45 minut. EAN 8594184129012. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 18. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 4. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.6. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Jan Březina. Autor Robert Vlček. Herní kategorie Humor. Herní kategorie Karetní. Herní kategorie Párty