hry-obchod.cz

Restoration Games Indulgence

Tento oblíbený produkt Restoration Games Indulgence od kvalitní značky Restoration Games k dostání na našich stránkách za super cenu. Zrovna teď v akci za 479 Kč.
EAN: 867825000307
Restoration Games Indulgence

V učení katolické církve může být udělano odpuštění (Indulgence), aby bylo ulehčeno od hříchu. V některém případě to může být prostřednictvím dobročinných prací či modlitbou, v temných časech však byly odpustky uděleny každému, kdo si mohl dovolit učinit významný „příspěvek“. Významným rodinám v renesanční Itálii tak odpustky poskytovaly čisté svědomí pro jejich činy a hříchy páchané cestou k moci.

V karetní hře Indulgence se hráči snaží pomocí švindlování přimět ostatní k hříhům, aniž by na ně protihráči měli odpustky. Zároveň se každý z hráčů sám snaží hříchům vyhnout. Nejůspěšnějí hráč získává hromadu florinů a titul vítěze.

Hra je v angličtině.

Recenze hry v angličtině:

 

Další parametry: Typ hry Karetní. Herní doba 40-60 minut. Autor G. W. „Jerry“ D’Arcey, Rob Daviau, Justin D. Jacobson. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.8. 9. Náročnost (1-5) 1.8. Autor Rob Daviau. Autor Justin D. Jacobson. Autor G. W. „Jerry“ D’Arcey