hry-obchod.cz

Red Raven Games Sleeping Gods

Hodně oblíbený výrobek Red Raven Games Sleeping od předního výrobce Red Raven Games jednoduše seženete v naší nabídce pořád výhodně. Nyní zakoupíte za 2 299 Kč.
EAN: 051497120917
Red Raven Games Sleeping

Ve hře Sleeping Gods se vy a až 3 vaši přátelé ocitnete v roli posádky parníku Mantikora. Jste ztraceni v podivném světě plném exotických ostrovů, roztodivných postav a jediná cesta, jak nalézt cestu zpět domů je vypátrat mocné totemy a navrátit je bohům, kteří vás do téhle šlamastiky dostali.

Sleeping Gods je příběhová kampaň a každá hra může být tak dlouhá, jak chcete. Svůj postup si můžete zaznamenat do deníku, a pokračovat ve hraní jindy. Hra je hratelná jak ve více hráčích, tak i sólo. Dokonce můžete hrát pokaždé s jiným počtem hráčů. Váš cíl je najít alespoň 14 skrytých totemů. Během svého hledání objevíte nové země, vyslechnete nové příběhy a zapotíte se u nových zapeklitých úkolů. Ve hře se pohybujete díky svému atlasu. Každá jeho stránka představuje malou část světa, v němž se nacházíte. Jakmile dorazíte na okraj strany a máte v úmyslu pokračovat dále, prostě jen obrátíte na stránku vedlejší.

Sleeping Gods je jedna velká kniha příběhů. S každou lokací objevíte novou část dobrodružství, ukrytých pokladů a živých postav. Vaše rozhodnutí budou mít vliv nejen na příběh, ale i na vaše spojence. Pamatujte – to, že se vrátíte domů není jisté…

Recenze v AJ:

Další parametry: Typ hry Dobrodružná, Kooperativní. Herní doba 60-300 minut. Autor Ryan Laukat. EAN 51497120917. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120. 7. Herní doba (minut) 121-180. 7. Herní doba (minut) 181+. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.3