hry-obchod.cz

Red Raven Games Now or Never

Designový produkt Red Raven Games Now or originál od značky Red Raven Games jednoduše seženete online až neuvěřitelně levně. Aktuálně za super cenu 1 849 Kč.
EAN: 051497254896
Red Raven Games Now

Daleko na jih od Last Ruin leží na útesu vesnice zvaná Monument. Po generace chránila starobylou svatyni až do dne, kdy na ni spadl křišťálový meteorit. Obyvatelé meteoritu se pomalu plížili do světa – bizarní obludy z nočních můr, které útočily na všechny, kdo jim přišli do cesty. Jak se šířili po zemi, neměli v sobě žádný inteligentní záměr ani velkou invazní strategii; tvorové se chovali jako houba – sporadicky se šířili na nová území.

Po mnoha bezvýsledných pokusech vyhnat příšery lidé z Monumentu uprchli, když se jejich vesnice rozpadla, a byli vyhnáni do vzdálených zemí, smířeni s kočovnou existencí.

O dvacet let později se objevily zvěsti, že bizarní monstra slábnou. Jsou pomalejší, méně odolné vůči útokům, některé procházejí postupným zkameněním, až se rozpadnou na prach. Může za to atmosféra? Umírají stářím? Trpí podivnou nemocí? Nikdo si není jistý, ale jak se zprávy šíří, různé frakce upírají své zraky na prázdnou, zničenou vesnici Monument. Původní obyvatelé vesnice, nyní uprchlíci, se zoufale snaží vrátit a obnovit ji. Musí to však udělat rychle, než si jejich domov zabere někdo jiný. Tohle je jejich šance. Teď, nebo nikdy.

Ve hře Now or Never soutěžíte až se třemi přáteli o to, kdo nejlépe obnoví vesnici svých předků a povede zbytek vesničanů na jejich cestě domů. Přestože stvoření z meteoritu ztratila velkou část své síly, mnoho jich zůstalo a vy s nimi musíte bojovat, abyste ochránili cestující vesničany. Teď nebo nikdy je třetí hra ze série příběhů Arzium, která rozvíjí příběh her Above and Below a Near and far.

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická, Karetní. Herní doba 90-180 minut. Autor Ryan Laukat. EAN 051497254896. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8. 9. Náročnost (1-5) 3.7. Autor Ryan Laukat. Herní kategorie Fantasy