hry-obchod.cz

Red Raven Games Ancient World Second Edition EN

Tento výjimečný kus Red Raven Games Ancient World od známého předního výrobce Red Raven Games snadno můžete najít tady a teď v bezva akci. Cena již od 1 699 Kč.
EAN: 0040232297007
Red Raven Games Ancient World

Ve starověkém světě zapomenutém časem terorizují zemi obrovští titáni. Pět kmenů před nimi prchá už celá staletí, ale situace se má změnit. Rostoucí městské státy se zavazují ukončit vládu teroru, jsou odhodlány se titánům postavit a učinit svět bezpečnějším místem pro všechny. Každý městský stát soupeří o přilákání kmenů, dychtících po síle spojených národů, které nyní opouštějí staré tradice s nadějí, že titány lze porazit jednou provždy. Ve hře The Ancient World hráči soutěží o růst největšího a nejvlivnějšího městského státu prostřednictvím správy občanů, státní pokladny a armády a porážením titánů.

Hráči se střídají ve vysílání občanů, aby provedli speciální akce, nebo v používání vojenských karet k útoku na titány. Jednou z akcí, které mohou občané provádět, je stavba karet říše, které poskytují více občanů, peněz a schopností. Vliv městského státu ve světě se měří sadami kmenových praporů, které vlastní. Každá karta říše má jeden nebo více kmenových praporů a kmenové prapory lze také získat porážkou titánů. Hráči získávají vítězné body (VP) za sady kmenových praporů.

Po šesti kolech vyhrává hráč s největším počtem VP ze sad kmenových praporů.

 

Druhá edice obsahuje:

  • číslované krabice z limitované edice
  • Podpis designéra vytištěný metalickým inkoustem
  • Přepracované a nové titány
  • Větší a přepracované desky hráčů
  • Rozšířená hra, včetně nového zdroje: AMBROSIA
  • Titáni nyní útočí na VÁS!
  • Aktualizované karty oblastí a říší

 

Hra je v anglické lokalizaci.

 

Recenze hry v angličtině:

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Autor Ryan Laukat. EAN 0040232297007. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.6. 9. Náročnost (1-5) 2.8. Autor Ryan Laukat. Herní kategorie Civilizační