hry-obchod.cz

Rebel Poškozené – The Witcher: Old World

Vynikající produkt Rebel Poškozené - The Witcher: od společnosti s předním postavením na trhu Rebel jednoduše můžete získat nyní výhodně. Cena od 1 720 Kč.
Rebel Poškozené - The Witcher:
Zjistit dostupnost »
Značka: Rebel
1 720

Ve hře The Witcher: Old World se stanete zaklínačem – profesionálním zabijákem příšer – a ponoříte se do legendárního světa série Zaklínač.

Zaklínač se odehrává mnoho let před ságou Geralta z Rivie: Starý svět zkoumá dobu, kdy se po kontinentu potulovaly nestvůry ve větším množství a vytvářely neustálé nebezpečí, které vyžadovalo pozornost odborně vycvičených zabijáků nestvůr, známých jako zaklínači. Pět soupeřících škol vycvičilo své adepty pomocí brutálního režimu, a jakmile byli plně připraveni, vydali se tito nyní uznávaní zaklínači na průzkum země, hledali problémy a dobrodružství a pomáhali ostatním za drobnou úplatu.

V této soutěžní dobrodružné deskové hře cestuje 2-5 hráčů po rozlehlé mapě, vydávají se na mistrovsky napsané úkoly, potkávají a činí nejednoznačná morální rozhodnutí, bojují s nestvůrami – a někdy se utkávají s ostatními čaroději, aby uhájili čest své školy!

Hra umožňuje hráčům sestavit si vlastní unikátní balíčky karet výběrem z široké škály schopností: útoků, úskoků a bojové magie čarodějů – tzv. znamení. Prostřednictvím součinnosti karet se hráči snaží dosáhnout mocných kombinací, když naplno využívají charakteristické schopnosti své zaklínačské školy. Úkoly, bitvy, a dokonce i kostkový poker umožňují každému hráči vydělávat peníze, získávat nové předměty a trénovat své schopnosti.

Hráč, který jako první získá 4-6 trofejí, přičemž jejich počet je stanoven na začátku hry, hru okamžitě vyhrává. Trofeje lze získat zabíjením nestvůr, vyvoláváním a vyhráváním chaotických hospodských rvaček proti jinému zaklínači, trénováním atributů na nejvyšší úroveň a řešením určitých úkolů v průběhu dobrodružství.

Hra bude obsahovat i sólový režim, který umožní solitérní dobrodružství na kontinentu.

Recenze v AJ:

Další parametry: . . . . . . . . . . . . . .