hry-obchod.cz

RC Games SuperAce Tennis – Tráva

Kvalitní produkt RC Games SuperAce Tennis – značky RC Games můžete koupit teď trvale výhodně. Ceny od 790 Kč.
EAN: 0745110754435
RC Games SuperAce Tennis

Hra je postavena na jednoduchých pravidlech, která odpovídají skutečnému tenisu a hráče vybízejí k strhující bitvě přes jednotlivé údery, gamy, sety až k vítězným zápasům.  Zvolte správnou taktiku proti vašemu soupeři. Hrajte útočně, riskujte, snažte se umísťovat míčky tak, aby je soupeř nedoběhl. Nebo naopak odpalujte na jistotu a čekejte na soupeřovu chybu.

Délka hry podobně jako ve skutečném tenisu závisí na průběhu zápasu. Můžete ji také před prvním podáním ovlivnit volbou zápasu na 2 nebo 3 vítězné sety.

Součástí hry je mobilní aplikace se zvukovými efekty, která vám usnadní počítání skóre. Po stažení do vašeho mobilu zadejte své jméno, vyberte počet setů, a další průběh, výsledek i statistiky zápasu povede a spočítá aplikace už za vás! Aplikaci lze použít i při reálném tenisu.

Upoutávka:

Představení hry:

Videonávod:

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba . EAN 0745110754435. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7. Autor Roman Čermák. Herní kategorie Sport. Herní mechaniky Flicking. Herní mechaniky Real-Time