hry-obchod.cz

Ravensburger Labyrinth: 3D

Oblíbený a akční produkt Ravensburger Labyrinth: 3D od skvělého výrobce Ravensburger dostanete právě zde ve slevě. V akci za cenu 649 Kč.
EAN: 4005556262793
Ravensburger Labyrinth: 3D

Nová a ještě napínavější varianta osvědčené klasiky. Dokážete posbírat svůj poklad rychleji než soupeři? Neztratíte se ve zrádném bludišti? Modifikovaná verze populární hry Labyrinth vás zatáhne do trojrozměrného dobrodružství. Princip zůstává zachovaný, ale prostor k pohybu se rozšířil o směry dolů a nahoru. Dokážete posbírat všechny svoje poklady? A dohlédnete vůbec, kde se můžete ocitnout v dalším kole? Čáry a kouzla posouvají velké věže a začarovaným bludištěm se předhánějí mág, čarodějnice i další postavy, ale vyhrát může jen ten nejrychlejší.

Nový rozměr: Prostor pohybu je nyní bohatší o jeden rozměr. Vaše postava se nyní může pohybovat i nahoru a dolů. Dejte pozor na draky a strašidla a rychle si odneste svůj poklad, než vám zmizí z dosahu.

Jednoduchá pravidla: Málokoho baví procházet dlouhé sešity plné komplikovaných pravidel. Labyrinth funguje na jednoduchém principu, přesto se u něj můžete zapotit, trochu bát a hodně pobavit.

Video o hře v angličtině:

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná, Logická. Herní doba 20-30 minut. Autor Michael Feldkötter. EAN 4005556262793. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.2. 9. Náročnost (1-5) 1.4. Autor Michael Feldkötter