hry-obchod.cz

Ravensburger Junior Labyrinth

Tento velmi oblíbený kousek Ravensburger Junior Labyrinth od výrobce se skvělou pověstí Ravensburger je k dostání na našich stránkách teď pořád výhodně! Nyní můžete mít za 559 Kč.
EAN: 4005556208470
Ravensburger Junior Labyrinth

Junior Labyrinth, verze hry Labyrinth pro začátečníky, která je součástí série Ravensburger Labyrinth Games, je bludiště jako žádné jiné s dvanácti různými poklady, které čekají na nalezení na cestách labyrintu, které se mění s každým otočením.

Naštěstí mají hráči určitou kontrolu nad tím, jak se stěny labyrintu pohybují. V každém tahu si aktivní hráč vezme volnou destičku labyrintu a posune ji po jedné z řad nebo sloupců označených šipkou na herní desce. Touto akcí vloží tento kámen do labyrintu a posune ostatní kameny o jedno políčko, čímž se jeden kámen z labyrintu vysune a další hráč jej ve svém tahu použije. Posunutím stěn hráč doufá, že bude moci posunout svůj žeton po cestách tak, aby přistál na právě hledaném pokladu. Pokud se mu to podaří, získá kartu pokladu a odkryje se nová karta; pokud ne, hra pokračuje, dokud někdo tento poklad neuchvátí.

Jakmile jsou všechny poklady sebrány, hra končí a vyhrává ten, kdo sebral nejvíce pokladů!

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná, Logická. Herní doba 15 minut. Autor Max J. Kobbert. EAN 4005556208470. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 5. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel italský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) do 15