hry-obchod.cz

Queen games Kingdom Builder: Family Box

Tento diskontní produkt Queen games Kingdom Builder: od známé společnosti Queen games jednoduše naleznete zde nyní extra výhodně. Právě teď jen za 1 499 Kč.
EAN: 4010350103920
Queen games Kingdom Builder:
Popis produktu

V této hře máte za úkol stavět budovy na herní plán. Hrací deska je pokaždé jiná. Navíc si na začátku hry vytáhnete tři z deseti karet, které určí, za co na konci hry dostanete body. Tím pádem je každá partie hry jiná. Na hrací desce je málo místa, vaším cílem tak bude kromě stavby vašich kolonií i blokování místa pro stavbu soupeřům.

Kingdom Builder je klasická „euro“ hra, ale výjimečná je tím, že je nesmírně jednoduchá na pochopení a jedna partie trvá relativně krátce. Přitom si však hra zachovává nesmírnou strategickou variabilitu. Hru je možné doporučit i rodinám.

Family box obsahuje základní hru. rozšíření Nomads, komponenty pro pátého hráče a dvě královny.

 

Recenze základní verze v angličtině:

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 45 minut. Autor Donald X. Vaccarino. EAN 4010350103920. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Donald X. Vaccarino. Herní kategorie Budování území