hry-obchod.cz

Piatnik Vampire Party

Hodně povedený výrobek Piatnik Vampire Party značky Piatnik snadno získáte teď za mimořádně nízkou cenu. Ve skvělé akci za 449 Kč.
Piatnik Vampire Party
Zjistit dostupnost »
Značka: Piatnik
449

Na noční obloze září úplněk krvavě rudou barvou – to je ten správný čas, aby upíří děti uspořádaly půlnoční párty. Tiše vklouznou do spíže a ukradnou svou oblíbenou lahůdku, kterou kuchařka připravila na další den – šťavnaté, sladké, krvavé pomeranče. Musí dát ale pozor na kuchařku! Pokud je chytí, vyděsí je tak, že se promění v netopýry a musejí počkat na pomoc velkého bratra Viktora, aby je vysvobodil! Komu se podaří jako prvnímu propašovat celý pomeranč do dětského pokoje?

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 30 minut. Autor Reiner Knizia. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 5. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel slovenský. 4. Jazyk pravidel maďarský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.1