hry-obchod.cz

Piatnik Golden Horn

Tento kvalitní a levný výrobek Piatnik Golden Horn od spolehlivého výrobce Piatnik jednoduše můžete získat na našich stránkách ve výhodné akci! Aktuálně výhodně za 599 Kč.
EAN: 9001890631894
Piatnik Golden Horn
Zjistit dostupnost »
Značka: Piatnik
599

Chraňte vzácné hedvábí, koření a poklad! Jednoduchá a výtečně graficky zpracovaná transportní desková hra. Brázděte se svou majestátní galérou moře – svět je jen váš, ale poradíte si i s piráty?

Tato hra Vás přenese do role benátského obchodníka z 15. století. Vyšlete svou flotilu rychlých galér a obchodujte se vzácným zbožím, jakým je koření, hedvábí a drahé kovy. Ubraňte se přitom pirátům a obratně využijte větru k rychlé plavbě. Zažijte s touto hrou vzrušující chvíle obchodníků ze zálivu Zlatý roh – rušného přístavu na hranici mezi Orientem a Západem.

Hra je určena pro 2-4 hráče od 8 let

Ukázka hry:

Další parametry: Typ hry Rodinná, Strategická. Herní doba 45 minut. Autor Leo Colovini. EAN 9001890631894. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel slovenský. 4. Jazyk pravidel maďarský. 4. Jazyk pravidel polský. 4. Jazyk pravidel rumunský. 4. Jazyk pravidel italský