hry-obchod.cz

Pegasus Spiele Raccoon Robbers

Tento vynikající produkt Pegasus Spiele Raccoon Robbers od výrobce s dlouholetou historií Pegasus Spiele pohodlně získáte v naší nabídce za nejnižší cenu. Akční ceny již od 675 Kč.
EAN: 4250231728785
Pegasus Spiele Raccoon

Mývalové se sdružují do gangů a každý šéf gangu ve hře Raccoon Robbers se chce jako první dostat ke slavnému zlatému odpadkovému koši, který je plný nekonečného množství vyhozeného jídla.

Hrací plocha je tvořena jednotlivými figurkami, které představují políčka, na která se mohou mývalové přesouvat – na jednom políčku však může zůstat jen jeden mýval, který shodí figurky ostatních hráčů na nižší místa. S kartami karet, které umožňují vlastním mývalům šplhat nahoru nebo dolů, se každý hráč může pokusit shodit ostatní mývaly, posunout své vlastní nahoru nebo libovolně slézt dolů dříve, než je shodí ostatní.

Díky flexibilnímu nastavení lze každou hru hrát jinak s různou obtížností.

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 20-30 minut. Autor Klaus-Jürgen Wrede. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6. 9. Náročnost (1-5) 1.7. Autor Klaus-Jürgen Wrede. Výtvarníci Dennis Lohausen