hry-obchod.cz

Pegasus Spiele Istanbul: Big Box

Oblíbený a akční výrobek Pegasus Spiele Istanbul: Big od skvělé a známé značky Pegasus Spiele snadno naleznete právě ve výhodné akci. Výhodně za skvělou cenu 1 099 Kč.
EAN: 4250231715532
Pegasus Spiele Istanbul: Big
 

Nové vydání hry Istanbul obsahuje společně se základní hrou hned i obě velká rozšíření Mokka und Bakschisch i Brief und Siegel. Díky tomu si můžete vyzkoušet hru i na velkém bazaru o rozměrech 5×5 stánků.

Strategická hra, v níž se jako kupci ve velkém bazaru v Istanbulu snažíte získat drahocenné rubíny. Provádíte kupce a jeho čtyři pomocníky 16 lokalitami istanbulského bazaru. Na každé z nich můžete vykonat specifickou akci. Má to však háček, abyste mohli na kterémkoli z těchto míst vykonat akci, potřebuje váš kupec pomoc pomocníka a musí ho na příslušném místě nechat. Abyste mohli tohoto pomocníka využít později, musí se váš kupec na toto místo vrátit a vyzvednout jej. Pečlivě tedy plánujte, aby se vám nestalo, že zůstanete bez pomocníků, pak byste nemohli nic dělat.

Hra Istanbul je v angličtině a němčině.

Hra má jednoduchá pravidla, velké strategické možnosti a variabilní herní plán.

 

Ukázka nového rozšířeného vydání:

 

 Recenze základní hry v češtině:

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná, Rozšíření. Herní doba 40-90 minut. Autor Rüdiger Dorn. EAN 729220070630. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8