hry-obchod.cz

Pegasus Spiele Deadly Dinner – Red Carpet in Ruins

Tento akční produkt Pegasus Spiele Deadly Dinner od známé společnosti Pegasus Spiele jde pořídit v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Cena již od 789 Kč.
EAN: 4250231727108
Pegasus Spiele Deadly Dinner – Red

Hollywood 1959: Na natáčení očekávané romantické komedie „Legionář, který mě miloval“ se stane něco nečekaného! Na konci natáčecího dne je hollywoodský lamač dívčích srdcí a superhvězda Henry Steward nalezen mrtvý ve svém přívěsu, ležící ve vlastní krvi vedle sošky Oscara. Herci a štáb, šokovaní hrůznou vraždou, se nyní snaží najít pachatele. Protože přes všechen lesk a slávu je jedno jasné: vrahem je jeden z nich!

Deadly Dinner – Red Carpet in Ruins v troskách je klasická hra s tajemnou vraždou určená pro šest až osm hráčů. Hraje se na tři kola, během nichž hráči získávají nové informace o sledu událostí a také tajné předměty, které lze najít v obálkách v herní krabici. Hráči musí diskutovat o informacích a stopách, které mají k dispozici, aby na konci identifikovali pachatele. Plán místa a stojany postav jim umožňují sledovat, kdo se kde nacházel v době, kdy došlo ke zločinu.

Další parametry: Typ hry Detektivní, Párty, Deduktivní. Herní doba 180-240 minut. Autor Lukas Setzke, Martin Student, Verena Wiechens. EAN 4250231727108. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 16. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 6. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 181+. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.1. Autor Lukas Setzke. Autor Martin Student. Autor Verena Wiechens