hry-obchod.cz

Pearl Games Black Angel

Oblíbený a kvalitní kus Pearl Games Black Angel s osvědčenou značkou Pearl Games jednoduše naleznete na našich stránkách za výhodnou cenu. V akci za cenu 1 749 Kč.
Pearl Games Black

Lidstvo díky nezodpovědnému chování učinilo Zemi neobyvatelnou. Tváří v tvář naléhavosti situace jsou velké národy nuceny sdílet své znalosti, aby vytvořily monumentální kosmickou loď, která kdy byla postavena. BLACK ANGEL! Poslání této lodi je jasné. Transport genetického dědictví lidstva na novou domovskou planetu. Váš cíl je dále než jste čekali. Planeta Spes, údajně obyvatelná jako Země. Během této cesty, která potrvá několik tisíciletí, bude posádka Black Angel složena pouze z robotů. Loď je řízena několika umělými inteligencemi (AI).

V deskové hře Black Angel hrajete jako robot s umělou inteligencí, který musí dopravit genetické dědictví lidstva na planetu Spes. Váš úkol je efektivně využít roboty a zdroje, k prozkoumání vesmíru, uniknout agresivním Ravagerům a naučit se používat nové technologie objevené při kontaktu s benevolentními cizími druhy. Jakmile dosáhnete svého cíle, AI, která získá nejvyšší skóre, bude mít privilegium dohlížet na znovuzrození lidstva.

Pravidla jsou v angličtině ZDE. Herní materiál je jazykově nezávislý.

Recenze:

Unboxing česky:

Let’s Play hry v angličtině:

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor Sébastien Dujardin, Xavier Georges, Alain Orba. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3. 9. Náročnost (1-5) 3.8. Autor Sébastien Dujardin. Autor Xavier Georges. Autor Alain Orban