hry-obchod.cz

Para Bellum Wargames Conquest: The last Argument of Kings – Hundred Kingdoms: Drillmaster

Výjimečný produkt Para Bellum Wargames Conquest: The last originál od značky Para Bellum Wargames máte možnost pořídit tady a teď za výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 499 Kč.
EAN: 5213009010795
Para Bellum Wargames Conquest: The last Argument of

 

 

Rozšíření ke hře Conquest: The Last Argument of Kings – Hundred Kingdoms: Drillmaster  s figurkou (bezbarvá – podstavec 27 mm), která umožňuje sérii možných příkazů pro jednotky Hundred Kingdoms.

Info k původní hře: Více než šest století uplynulo od doby kdy pád změnil Eä. Lidstvo bojuje o obnovu po té katastrofě a dlouhé zimě, která následovala. S prázdným Dutým Trůnem zůstává Sto Království zapleteno do destruktivního boje, neboť Šlechta zakrývá zbytky Říše, zatímco církev brouší zuby na oslabených Řádech. S lidstvem daleko od slávy a moci jeho Staré Dominiony, záhadní Spires vykonávají svou moc poprvé v eonech. Zrušením tisíciletí zvyků a praxe, hledá princezna obchodníků bohatství menších ras ve snaze prolomit smrtelné sevření, které vykonává Direktoriát a Vládnoucí dům. Jak se začarované hry těchto stařešin dostanou do říše smrtelníků, bída a válčení se šíří jako nemoc z jejich domén …

Vezměte si přítele a ponořte se do světa hry Conquest: The Last Argument of Kings S scénáři navrženými tak, aby vás uvedli do systému dobývání, box obsahuje tři válečné pásy a velitelskou jednotku pro každou frakci, což umožňuje dvěma hráčům střet na hřišti. Ať už jste shromáždily sílů stovek království nebo velení zvrácených výtvorů Spires, cíl je jeden a ten samý: Dobytí.

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická. Autor Alessio Cavatore. EAN 5213009010795. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 9. Náročnost (1-5) 2,7. Autor Alessio Cavatore. . . .