hry-obchod.cz

Paizo Publishing Pathfinder Adventure Card Game: Core Set

Žádaný produkt Paizo Publishing Pathfinder Adventure Card Game: od výrobce s dobrým jménem Paizo Publishing snadno najdete v naší internetové nabídce za extra cenu! Právě teď za cenu 1 489 Kč.
EAN: 9781640781474
Paizo Publishing Pathfinder Adventure Card

Pathfinder Adventure Card Game: Core Set je nová verze oblíbené dobrodružné karetní hry. Podobně jako ve dříve vydaných core setech si hráči vyberou jednu z postav – kouzelníka, zloděje apod. a vydají se na dobrodružství, ve kterém musí porazit mocného protivníka. Ten je reprezentován balíčkem karet. Hra ve svých mechanismech využívá i kostku, jako u klasického RPG. A postupně se vaše postavy budou zlepšovat, přičemž schopnosti se přenáší mezi dobrodružstvími. A abyste měli jistotu, že se vám Pathfinder Adventure Card Game neohraje, budou pravidelně vycházet balíčky s dalšími dobrodružstvími.

Tato edice má přepracovaná pravidla, aby byla srozumitelnější a výrazně změněnou grafiku karet. Zároveň je možné ji částečně kombinovat i s předchozími díly série.

 

Recenze hry v angličtině:

Další parametry: Typ hry Tématická. Herní doba 90 minut. Autor Chad Brown, Keith Richmond, Aviva Schecterson, Mike Selinker, Liz Spain. EAN 9781640781474. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. 9. Náročnost (1-5) 3. Autor Chad Brown. Autor Keith Richmond