hry-obchod.cz

Nintendo Poškozené – Pokémon TCG: Virizion V Box

Tento velmi oblíbený produkt Nintendo Poškozené - Pokémon TCG: od naší známé značky Nintendo je k získání ještě dnes ve slevě! Produkt momentálně prodáváme za 450 Kč.
Nintendo Poškozené - Pokémon TCG:

Pokémon Virizion V Box je speciální dárkový produkt karetní hry Pokémon, který hráčům umožňuje snadno získat kartu silného travního pokémona Virizion V. Balení obsahuje dvě speciální promo karty (Virizion V a Keldeo) a obří sběratelskou kartu Virizion V Jumbo. Tyto karty jsou jedinečné pro tento produkt a dosud se nikde jinde neobjevily. Součástí obsahu jsou také 4 další booster packy a kód pro online hru. Virizion V je karta, která se hodí do všech herních balíčků s trávou a zároveň rozšíří vaši sbírku karet Pokémonů!

Pokémon V Box je speciální dárkové balení, které zaručuje silnou kartu Pokémon V podle vašeho výběru. Tato speciální sada je doplněna dvojicí boosterů pro karetní hru Pokémon, kterými můžete vylepšit svůj herní balíček. V každém takovém balení najdete také obří Jumbo kartu vybraného Pokémona a kód do online počítačové hry, díky kterému si můžete hru Pokémon V ihned vyzkoušet.

Obsah krabičky Pokémon Virizion V:
Foliová promo karta Virizion V – promo karta Keldeo
Obří Jumbo karta Virizion V
4x doplňkový booster pack – 1x Meč a štít – Fusion Strike, 1x Meč a štít – Astral Radiance a 2x Meč a štít – Lost Origin
kód do online hry, který odemkne kartu Virizion V a Keldeo.

Další parametry: . . . . . . . . . . . . . .